top of page

ONLINE OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM

Ordinační hodiny:
Objednání:

 

Nabízíme nový způsob objednání do naší ordinace, včetně dalších funkcí pro naše registrované pacienty. Pro objednání již nemusíte volat do ordinace ( často se vyskytoval problém s tím, že se pacienti nemohou dovolat apod. ) je možné si sám zvolit termín a čas objednání. V případě, že termín chcete zrušit je nutné zrušit objednávku minimálně den dopředu. 

 

Pro pacienty bez přihlášení (pacienty bez zadaného emailu v kartě pacienta, případně nové pacienty) klikněte na odkaz a pokračujte v objednání termínu návštěvy. 

 

Pacient má rovnou k dispozici kalendář s přehledem termínů, volí si volný termín, vyplní několik základních údajů do formuláře, po odeslání požadavku mu systém zašle zpětnou informaci o uvedené objednávce.

Pro pacienty s přihlášením (pacienty se zadaným emailem v kartě pacienta a registrované v naší ordinaci) klikněte na odkaz a pokračujte v objednání termínu návštěvy a dalších možnostech ve své pacientské kartě.

 

Pacient musí mít ve své kartě u lékaře uložený email, prostřednictvím kterého se bude přihlašovat

  • Při prvním přístupu do objednávkového systému volí pacient volbu „Registrovat, nebo zapomenuté heslo“ , vyplní email a zadá „Registrovat“. Systém doprovodí pacienta dalším postupem. Tím si vytvoří vstupní přihlašovací údaje. Heslo si volí pacient sám.

Po přihlášení si pacient vybírá z nabízených služeb:

  1. Zadání objednávky k návštěvě lékaře – pacient má k dispozici kalendář s přehledem termínů, volí si volný termín, vyplní důvod do formuláře, pokud je vyžadován a po odeslání požadavku mu systém zašle zpětnou informaci o uvedené objednávce

  2. Zaslání žádosti o recept – pacient vyplní příslušný formulář, každé požadované léčivo se vyplňuje samostatně

  3. Zaslání informace k probíhající léčbě, případně dotazu lékaři – pacient vyplní příslušný formulář, případně může zaslat přílohu – soubor typu pdf. nebo obrázek

  4. Přehled termínů „preventivních“ Prohlídek a Očkování

  5. Možnost zažádat o žádanku na COVID test

Naše ordinace se nachází v blízkosti ulice Plzeňská, tramvajová zastávka Kavalírka

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

Sobota

Neděle

13:00 – 18:00

7:30   – 13:30

13:00 – 18:00

7:30   – 13:30

7:30   – 13:30

Zavřeno

Zavřeno

plíce ilustrační
bottom of page